KONKURS ZAKOŃCZONY!
WYNIKI WKRÓTCE 🙂
23 kwietnia to dla nas data szczególna, nie tylko ze względu na Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich.
Strona promocjeksiazkowe.pl obchodzi swoje pierwsze urodziny! 🙂
Przez ten rok z ogromną przyjemnością dostarczaliśmy Wam informacje o okazjach do kupienia książek taniej i strasznie się cieszę, że nas odwiedzaliście i jest Was coraz więcej.
Dzisiejszy dzień postanowiliśmy świętować z rozmachem, dlatego już teraz zapraszamy na
Urodzinowy konkurs książkowy
Zadanie konkursowe
Pokaż swoją miłość do książek
Forma dowolna – może to być tekst, obrazek, zdjęcie, filmik – wszystko, co tylko podpowie Wam wyobraźnia 🙂
Ważne, aby Wasza praca była przygotowana przez Was specjalnie na konkurs, co oznacza, że musi to być coś, czego nigdzie wcześniej nie publikowaliście.
Swoją prace przyślijcie na adres konkurs@promocjeksiazkowe.pl w temacie wpisując Zgłoszenie konkursowe.
W treści podajcie również swoje imię i nazwisko.
Terminy
Konkurs trwa przez dwa tygodnie – do 7 maja 2016 roku.
Zwycięzców wyłonimy do 5 dni od daty jego zakończenia.
Nagrody
Do wygrania aż 17 książek! Spośród zgłoszeń wybierzemy 3, które spodobają nam się najbardziej.
I miejsce – 10 książek wybranych z całej puli
II miejsce – 4 książki wybrane z pozostałej puli
III miejsce – 3 książki
A co konkretnie można wygrać?

Zależało nam, aby nagrody były różnorodne, stąd wśród tytułów między innymi powieści obyczajowe, literatura faktu, poradniki, kolorowanka, bajka dla dzieci.
Sponsorzy nagród
Będzie nam szalenie miło jeśli informację o konkursie podacie dalej (czy to na swoich stronach, czy profilach społecznościowych), ale nie jest to warunek konieczny, by wziąć w nim udział.
ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU!
Regulamin:
- Organizatorem konkursu są właściciele strony promocjeksiazkowe.pl.
- Konkurs polega na pokazaniu w dowolnej formie swojej miłości do książek.
- Konkurs trwa od 23 kwietnia do 7 maja 2016 roku.
- Nagrodzone zostaną 3 osoby, których zgłoszenia konkursowe spodobają się najbardziej organizatorom. Z dostępnej puli tytułów zdobywca I miejsca będzie mógł wybrać 10 tytułów, zdobywca II miejsca 4 z pozostałych książek, a zdobywca III miejsca otrzyma 3 pozostałe tytuły.
- Warunkiem udziału w konkursie jest przesłanie zgłoszenia wraz z imieniem i nazwiskiem na adres konkurs@promocjeksiazkowe.pl. Tytuł wiadomości: Zgłoszenie konkursowe
- Zwycięzcy zostaną ogłoszeni na stronie promocjeksiazkowe.pl do 5 dni od daty zakończenia konkursu i poinformowani o wygranej za pośrednictwem e-maila.
- Na przesłanie danych koniecznych do wysyłki nagród zwycięzcy będą mieli 5 dni. W przypadku niedotrzymania tego terminu i braku kontaktu nagroda przypadnie kolejnej wybranej osobie. Wysyłka nagród tylko na terenie Polski.
- W konkursie można wziąć udział tylko raz – pod uwagę brane jest pierwsze nadesłane zgłoszenie.
- Zgłaszając swoją pracę, uczestnik gwarantuje, że jest jej autorem oraz zgadza się na jej publikację na stronie promocjeksiazkowe.pl. Zgłoszona praca musi być przygotowana specjalnie na konkurs, nie może być nigdzie wcześniej publikowana.
- Udział w konkursie jest równoznaczny ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora konkursu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.) wyłącznie w celu przeprowadzenia konkursu.