KONKURS z KSIĄŻKOWYM KALENDARZEM ADWENTOWYM

KONKURS ROZWIĄZANY – WYNIKI KONKURSU

W grudniu przygotowaliśmy dla Was zabawę w postaci odkrywania każdego dnia (od 1 do 24 grudnia) kolejnej ciekawej książki w ramach Książkowego Kalendarza Adwentowego.

Postanowiliśmy połączyć ją z KONKURSEM, w którym do wygrania jest zestaw 2 świetnych książek.

NAGRODA

Jakub Małecki – Rdza
Cathy Glass – Czy mnie pokochasz?


ZADANIE KONKURSOWE

W Książkowym Kalendarzu Adwentowym ukryliśmy fragmenty hasła. Co musicie zrobić? Klikając w kolejne okienka (od 1 do 24) odkrywać umieszczone we wpisach litery, które razem będą tworzyły HASŁO. Prześlijcie je nam na adres konkurs@promocjeksiazkowe.pl wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem oraz z odpowiedzią na pytanie – Jaką książkę i dlaczego koniecznie chcesz przeczytać w 2018 roku?

W tytule wiadomości wpiszcie: Książkowy Kalendarz Adwentowy.


Przykładowe zgłoszenie

Hasło:
Odpowiedź na pytanie:
Imię i nazwisko:

PS Pamiętajcie! Kolejne dni kalendarza będzie można odsłonić dopiero, gdy w prawdziwym kalendarzu rzeczywiście nastanie dany dzień.


Zestaw 2 książek powędruje do osoby, która poda prawidłowe hasło i której odpowiedź na pytanie spodoba nam się najbardziej.


TERMINY

Na wysłanie zgłoszeń macie czas do 5 stycznia 2018 r.

Wyniki pojawią się na stronie do 7 dni od daty zakończenia konkursu.

Zapraszamy do zabawy:

Regulamin:

  1. Organizatorem konkursu są właściciele strony promocjeksiazkowe.pl.
  2. Konkurs polega na ułożeniu hasła, którego fragmenty ukryte zostały w Książkowym Kalendarzu Adwentowym oraz odpowiedzi na pytanie: Jaką książkę i dlaczego koniecznie chcesz przeczytać w 2018 roku.
  3. Konkurs trwa od 1 grudnia 2017 roku do 5 stycznia 2018 roku.
  4. Nagrodzona zostanie osoba, której zgłoszenie konkursowe będzie zawierało poprawne hasło i jednocześnie której odpowiedź na pytanie konkursowe spodobają się najbardziej organizatorom.
  5. Warunkiem udziału w konkursie jest przesłanie zgłoszenia wraz z imieniem i nazwiskiem na adres konkurs@promocjeksiazkowe.pl . Tytuł wiadomości: Książkowy Kalendarz Adwentowy
  6. Zwycięzca zostanie ogłoszony na stronie promocjeksiazkowe.pl do 7 dni od daty zakończenia konkursu i poinformowany o wygranej za pośrednictwem e-maila.
  7. Na przesłanie danych koniecznych do wysyłki nagród zwycięzca będzie miał 5 dni. W przypadku niedotrzymania tego terminu i braku kontaktu nagroda przypadnie kolejnej wybranej osobie. Wysyłka nagród tylko na terenie Polski, na koszt organizatora.
  8. W konkursie można wziąć udział tylko raz – pod uwagę brane jest pierwsze nadesłane zgłoszenie.
  9. Zgłaszając swoją pracę, uczestnik gwarantuje, że jest jej autorem oraz zgadza się na jej publikację na stronie promocjeksiazkowe.pl i na profilach społecznościowych organizatora. Zgłoszona praca musi być przygotowana specjalnie na konkurs, nie może być nigdzie wcześniej publikowana.
  10. Udział w konkursie jest równoznaczny ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych przez organizatora konkursu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.) wyłącznie w celu przeprowadzenia konkursu.